جعفرصادق دادگر وکیل پایه یک دادگستری

کارشناس برتر حقوقی با بیش از پنج سال سابقه کار در حوزه حقوقی “ متخصص در زمینه های ثبتی ، کیفری ، قراردادها ، وصول مطالبات ، خانواده ، لوایح ، تفسیر قراردادها و دادنامه ها و لوایح ، دفاعیات ، (( تخلفات )) ، تنظیم دادخواست و شکوائیه و درخواست های اداری و قراردادها ، داوری ، پذیرش نمایندگی اشخاص حقیقی و حقوقی ، نظام پزشکی ، انجام امور در سراسر ایران 

جعفرصادق دادگر - وکیل پایه یک دادگستری

ما با بکارگیری تمامی تخصص و تجربه مان در هر پرونده حقوقی، همواره، بهترین نتیجه را برای متقاضیان به ارمغان می آوریم. در حوزه هایی همچون : وکیل کیفری، وکیل خانواده، وکیل انحصار وراثت، وکیل قرارداد، وکیل طلاق، وکیل ملکی، وکیل چک، وکیل سفته، وکیل حضانت، وکیل ثبت، وکیل نفقه، وکیل اجرت المثل بهترین تجربه ها را داریم.

ما در کار خود صداقت و راستگویی را در بالاترین اولویت ها قرار داده ایم و هر آنچه عین حقیقت باشد در مشاوره هایمان در اختیار موکلان قرار میدهیم و چنانچه پرونده ای به نتیجه نرسد از گرفتن آن پرونده صذنفنظر میکنیم تا باعث اتلاف زمان و هزینه موکل نگردد .


خدمات ارایه شده ما

از ابتدای کار تا استیفا کامل حق شما در کنارتان هستیم

مشاوره حضوری، تلفنی و مجازی

میتوانید از مشاوره های حضوری، تلفنی و مجازی در شبکه های اجتماعی بهره ببرید .

هزینه های مناسب

نگران هرینه ها نباشید در هر شرایطی ما در کنار شما خواهیم بود و به سهولت ترین راه ممکن پرداختی های شما محاسبه خواهد گردید .

سرعت بالا

در سریع ترین زمان ممکن پرونده های شما مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهند گرفت و در مورد آن اظهار نظر خواهیم کرد .

کیفیت بالا

با توجه به سابقه کاری درخشان در تمامی دعاوی ها و همچنین تجربه های زیاد در انواع پرونده ها ما بهنرین کار را با بهترین کیفت برایتان انجام خواهیم داد .

پشتیبانی تمام وقت

پشتیبانی کامل از شما در پرونده ها تا استیفا کامل حق شما

حفظ حریم شخصی

نگران نباشید ما محافظ حریم شخصی شما هستیم و این امر مهمترین اهداف ماست .

درخواست مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره یکی از بهترین راه های اقدام اولیه می باشد. در مشاوره ها احتمال حل شدن سریع مشکلات وجود دارد بنابراین در اولین اقدام حتما از مشاوره های تخصصی ما استفاده نمایید .

09149613510

شما می توانید با تکمیل فرم زیر منتظر تماس ما باشید .

وکیل پایه یک دادگستری - جعفر صادق دادگر

امروزه با گسترش مشکلات و معضلات مردم آگاهی کامل از آنها نیازمند داشتن اطلاعات لازم و کافی می باشد که بتواند در تمامی مراحل قانون به نحو احسند از حقانیت دفاع کرده و گام به گام تا رسیدن حق به حق دار در کنار شما باشد . ما آمده ایم تا در تمامی این مراحل در کنارتان باشیم و تمامی سعی و تلاش و تجربه خود را تا استیفا کامل حق شما دریغ نکنیم . ماموریت ما رسیدن شما به حقتان می باشد .