مشاوره حقوقی حضوری با وکیل

مشاوره حقوقی حضوری

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی حضوری با وکیل پایه یک دادگستری ، بعد از دریافت نوبت و نشانی ما، در ساعت مقرر شده به دفتر وکالت ما مراجعه نمایید. لازم به ذکر است مشاوره حقوقی تخصصی توسط وکلای پایه یک این دفتر وکالت،بدون پرداخت هزینه و به اصطلاح رایگان نیست و در هر حال مشاوره حضوری و تلفنی توسط وکلای این دفتر وکالت مستلزم پرداخت حق المشاوره است. (لازم است توجه داشته باشید که هیچ چیز با ارزش و حرفه ای و مسبوق به دانش و تجربه و آگاهی، رایگان نیست).

شاید دیده یا شنیده باشید که وکلای بسیار جوان و تازه کار و کم تجربه، به صورت رایگان و به روش آزمون و خطا اقدام به مشاوره حقوقی می نمایند، که البته کاربردی و راهگشا نخواهد بود !

در وضعیت شیوع بیماری کرونا این امکان وجود دارد که  همه هموطنان گرامی از هر جای ایران یا جهان بدون نیاز به حضور، پاسخ سوالات حقوقی و مشاوره حقوقی  خود را از طریق تماس تلفنی یا واتس آپ یا اسکایپ پس از هماهنگی وقت مشاوره و واریز وجه حق المشاوره، از ما دریافت کنند. به شما اطمینان خاطر می دهیم که در مشاوره حقوقی از طریق تلفن یا واتس آپ یا اسکایپ به همان کیفیتی که متقاضی در دفتر وکالت ما حاضر می شود و با همان دقت و مو شکافی به سوالات پاسخ داده خواهد شد.